Proponujemy Państwu pobyt w drewnianych domkach 3-, 4-, 5- i 6-osobowych wyposażonych w płaski 32” Monitor LCD, czajnik elektryczny, lodówkę i wygodną łazienkę. Domki 4-, 5-, i 6-osobowe wyposażone są w aneksy kuchenne i kuchenki elektryczne.

Naszym gościom możemy zaoferować pełne wyżywienie w restauracji znajdującej się na terenie ośrodka, w której serwujemy m.in. domową kuchnię bez chemicznych polepszaczy i konserwantów.

Do Państwa dyspozycji oddajemy piękną plażę z 45-metrowym pomostem i wydzielonym kąpieliskiem dla dzieci, boisko do siatkówki plażowej, wypożyczalnię sprzętu wodnego (łódki, kajaki, rowery wodne), wypożyczalnię rowerów turystycznych, stół do ping-ponga,  plac zabaw i sala zabaw dla dzieci (na wypadek brzydkiej pogody), oraz miejsce na biesiady przy ognisku lub grillu. Nasi goście mają zagwarantowane bezpłatne miejsca parkingowe na terenie ośrodka. Na terenie ośrodka jest możliwość rozbicia namiotu.

Rezerwacji pobytu prosimy dokonywać pod numerem 608 324 324 lub drogą mailową. Potem, w ciągu 7 dni prosimy o przesłanie zadatku wynoszącego 30% całkowitej należności.

Doba hotelowa zaczyna się u nas o godzinie 16:00, a kończy następnego dnia o godzinie 10:00.

Dzieci do trzeciego roku życia gościmy u nas nieodpłatnie.