W ośrodku znajduje się 18 domków 3- , 4-, 5- i 6-osobowych, wszystkie zbudowane z naturalnego drewna (poza domkiem holenderskim).
W każdym domku znajduje się łazienka z prysznicem, monitor LCD min. 32″

Domek 3-osobowy  wyposażony jest w lodówkę, czajnik, kubki oraz szafę, stolik z krzesłami, 2 łóżka (jednoosobowe) i 1 wersalkę (dwuosobową) lub tapczan rozkładany.

Domek 4-osobowy jest wyposażony w mini aneks kuchenny (kuchenka indukcyjna, garnki, patelnia – bez zlewozmywaka), czajnik, lodówkę, talerze, kubki, sztućce oraz stolik z krzesłami, szafę, 1 łóżko (jednoosobowe) i 2 wersalki (dwuosobowe).

Domek 5-osobowy jest wyposażony w mini aneks kuchenny (kuchenka indukcyjna, garnki, patelnia – bez zlewozmywaka), czajnik, lodówkę, talerze, kubki, sztućce oraz stolik z krzesłami, 2 szafy, 2 wersalki (dwuosobowe)  i 2 łóżka (jednoosobowe).

Domek 6-osobowy góralski, piętrowy domek z bali. Na parterze znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym oraz łazienka. W salonie jest wersalka. Na piętrze są dwie sypialnie. Większa wyposażona jest w duże łoże małżeńskie i szafę, w mniejszej są dwa rozkładane tapczany i szafa.

Domek 6-osobowy holenderski ma pełną kuchnię ze zlewem i kuchnią gazową z piekarnikiem elektrycznym, czajnik, lodówkę, talerze, kubki, sztućce, pełne umeblowanie, 2 łazienki, jedną dużą sypialnię z łóżkiem małżeńskim, oraz dwie małe sypialnie z 2 młodzieżowymi łóżkami każda oraz salon z sofą  .

Domek 6-osobowy DMK ma pełną kuchnię ze zlewem , kuchnią ceramiczną i kuchenką mikrofalową, a także czajnik, lodówkę, talerze, kubki, sztućce. Domek ma pełne umeblowanie i łazienkę, jedną dużą sypialnię z łóżkiem małżeńskim, sypialnie z 2 łóżkami  oraz salon z rozkładaną sofą  .